İştiraklerimiz

Demisas Sanayi A.Ş.

Demisas Sanayi A.Ş.

İletişim
1974 yılında kurulan Demisas A.Ş., pik ve sfero döküm üretimi ile beyaz eşya ve otomotiv sektörlerine hizmet etmekte olup, ürünlerinin ortalama % 90’nını ihraç etmektedir. Modern teknolojilerin kullanıldığı, ulusal ve uluslararası standartlara sahip, 5 adet düşey kalıplama hattı ve Türkiye’nin en büyük kupol ergitme tesisi ile 80.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir. Temmuz 1997’de halka açılmıştır. Sermayesinin % 44’ü Sarkuysan A.Ş.’ye ait olup, çok ortaklı bir kuruluştur. Merkez Darıca- Kocaeli'ndeki Sarkuysan binasında, üretim birimleri ise Bilecik Vezirhan’dadır.
Adres Emek Mahallesi, Aşıroğlu Cd. No:147 41700 Darıca-Kocaeli
Tel 0262 677 46 00
Faks 0262 677 46 98 - 99
E-posta info@demisas.com.tr
Web www.demisas.com.tr
Fabrika Vezirhan Köyü 11130 Bilecik
Tel (0228) 233 10 14 - 15
Faks (0228) 233 12 46
Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İletişim
Kurulduğu 1991 yılından beri özellikle metal ve kablo sektörüne proje ve imalat bazında hizmet vermektedir. Ayrıca, çevre koruma teknolojileri konusunda Avrupa'daki bazı önemli kuruluşların temsilciliğini yaparak çevre sorunlarına çözümler getirmektedir.
Sarda Dağıtım ve Tic. A.Ş

Sarda Dağıtım ve Tic. A.Ş

İletişim
Kurulduğu 1979 yılından beri yurt içi ve yurt dışı pazarlarına Sarkuysan ürünlerinin bir kısmının pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.
Bektaş Bakır Emaye Kablo San. ve Tic. A.Ş.

Bektaş Bakır Emaye Kablo San. ve Tic. A.Ş.

İletişim
2003 yılında üretim faaliyetlerini durduran Bektaş A.Ş. 2002 yılında Emsan A.Ş., Kavi A.S. ve Botel A.Ş. ile bir araya gelerek 20 milyon TL sermaye ile Bemka Emaye Kablo Sanayi Ticaret A.Ş.'yi kurmuşlardır. Türkiye'nin en büyük Emaye Tel Tesisine sahip Bemka A.Ş. çok kısa bir zaman içinde faaliyete geçerek gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarda ürünlerinin üstünlüğü ve etkin pazar politikası ile talep potansiyelini devamlı yükseltmiştir. Bektaş A.Ş.'nin, Bemka A.Ş.'ye olan iştirak hissesi % 17 oranındadır.
Sark - Wire, Corp

Sark - Wire, Corp

İletişim
New York eyaletinin başkenti Albany’deki fabrikasında Kuzey ve Güney Amerika pazarlarına hitap etmek üzere yüksek kaliteli çeşitli norm ve çaplarda bakır tel üretimi yapmaktadır.
Sarkuysan  - İtalya

Sarkuysan - İtalya

İletişim
Sarkuysan mamüllerinin İtalya ve komşu Avrupa ülkelerinde pazarlanması
Bemka Kupferlackdraht GmbH – Germany

Bemka Kupferlackdraht GmbH – Germany

İletişim
Emaye bobin tel ürünlerimizin Almanya ve komşu Avrupa ülkelerinde pazarlanması.
Sark Bulgaria AD

Sark Bulgaria AD

İletişim
Avrupa Birliği’nin ihracat alanında sağladığı avantajlardan yararlanmak ve şirketimizin faaliyetlerinin genişletilmesine yönelik olarak 10.06.2016 tarihinde Bulgaristan’ın Shumen Şehrinde kurulmuştur. 8.000.000 Leva Sermaye kaydı bulunan Sark Bulgarıa AD’ye Şirketimizin %90 oranında, Sarmakina A.Ş.’nin %10 oranında ortaklığı bulunmaktadır. Şirketin yatırım süreci tamamlanmış olup üretime başlanmıştır.