Kalite Güvence Sistemi


Sarkuysan'ın geleneksel kalite politikası, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üretmektir.

Tüm faaliyetlerinde, kalitesi TS EN ISO 9001 ve IATF 16949 Kalite Sistem Belgeleri ile tescil edilen Sarkuysan, Kalite Güvence Sisteminin etkin bir şekilde uygulanması ile, ulusal ve uluslararası standartlara ve düzenlemelere uygun ürünlerle müşteri isteklerini tam olarak karşılamaktadır.

Kaliteli üretim, çalışanlarımızın ortak çabalarının bir sonucu olduğundan; tüm personelimizde kalite bilincinin üst seviyelere taşınmasına ve geliştirilmesine dayalı sürekli eğitim çalışmaları, kalite yönetimimizin temelini teşkil etmektedir.

Sarkuysan, tüm faaliyetlerini "çevre dostu üretim" ilkesine bağlı kalarak sürdürmektedir. Çevreyi kirletmeyen, olumsuz çevresel etkileri minimuma indiren ve geri kazanım sağlayan malzeme ve üretim teknolojilerinin kullanılması yanında, çalışanlarımızın her türlü iş kazaları ve meslek hastalıklarından korunmaları için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.